Transfer Sözleşmesi - Seytur

Transfer Sözleşmesi

Seytur > Transfer Sözleşmesi

DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ,
ŞİRKETİMİZ SEYTUR ORGANİZASYON TURİZM SEYAHAT TİC LTD ŞTİ İLE ŞÖFÖRLÜ KİRALAMA HİZMETİ ALARAK BİZİMLE İŞBİRLİĞİ YAPTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİSİ SİZİN HAKLARINIZ, KONFORUNUZ VE GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE ULAŞIMINIZDIR.. LÜTFEN AŞAĞIDA YAZILI OLAN KİRALAMA KOŞULLARINI DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ.

1.1 www.seytur.com.tr web sayfası üzerinden rezarvasyon yapılması,( müşteri ile hizmet tedarikçisi, Seytur Organizasyon Turizm Seyahat Tic. Ltd Şti-Adana ) şartların aynen kabul edilmesi anlamını taşır.
1.2Havalimanı yolcuları dönüş için Domestik (Yurtiçi) uçuşlarda en geç 1(bir) saat, International (Yurtdışı) uçuşlarda en geç 2(iki) saat önceden havalimanında bulunmanız gerekmektedir.
1.3 Havaalanından alınacak olan müşterilerimiz, Havalimanı yolcu çıkış kapısında şirket temsilcimiz tarafından yolcu isimleri yazılı bir tabela ile karşılayacak ve valizlerin taşınmasına yardımcı olacaktır.
1.4 Karşılamada veya alınış saatinde sorun yaşanmaması için rezervasyon esnasında telefon numarası ,uçuş bilgileri, havayolu şirket ismi veya otel-adres bilgileri tam ve eksiksiz beyan edilmesi müşterinin sorumluluğundadır, aksi takdirde bilgi eksikliğinden dolayı karşılaşılacak sorunlardan Seytur Ltd.Şti sorumlu tutulamaz.
1.5 Yolcular kişi başı 1(bir) adet bavul ve sırt çantası hakkına sahiptir. Fazla bagaj bilgisinin rezervasyon esnasında bildirilmesi gerekir. Seytur Ltd Şti ekstra ücret uygulama veya bu talebi reddetme hakkına sahiptir. Rezervasyon sırasında bildirilmeyen bisiklet ve golf çantaları veya ev eşyaları kabul edilmeyecektir.
1.6 Tekerlekli sandalye ile seyahat ediyorsanız lütfen tekerlekli sandalyenin katlanabilir olup olmadığını rezervasyon yaparken mesaj kısmında belirtiniz veya info@seytur.com.tr adresine konu ile ilgili bilgilendirme e-postası gönderiniz.
1.7 Uçağınızın iniş saatinde rötar vs sebeplerden dolayı gecikme yaşanırsa; şöförünüz sizi bekleyecek ve monitördan uçak hareketlerini takip edecektir. Bu sebepten dolayı ekstra ücret talep edilmeyecektir.
1.8 Müşterinin Uçak kalkış saatinde gecikme, değişiklik veya iptal olursa; bizi bu konudan haberdar etmek ve yeni uçuş detaylarını bildirmek (+90 535 874 94 94 (7/24) yada +90 3224541511) müşteri sorumluluğundadır. Aksi takdirde bu durumdan dolayı ekstra maaliyet talep edilebilinir.
1.9 Hava muhalefeti, trafik sıkışıklığı, vandalizm, terörizm, polis tarafından yol tutulması,yolcudan kaynaklanan gecikmeler,sokağa çıkma yasağı gibi vs sebeplerden kaynaklanan geç ulaşımlardan dolayı Seytur Ltd Şti sorumlu tutulamaz.
1.10 Seytur Ltd Şti , alkol yada uyuşturucu etkisindeki veya şoför ve araç güvenliğini tehlikeye atan yolcuları taşımama hakkına sahiptir. Araç içerisinde tütün ve sigara içilmesi yasaktır.
1.11 Transfer bitiminde unutulan eşyalardan Seytur Ltd Şti sorumlu tutulamaz. Ancak bulunan kayıp eşyalar sahibine geciktirilmeden kargo ile gönderilir.Bu sebepten olabilecek servis ve kargo giderleri müşteriye fatura edilir.
1.12 Araç kira ödemesi ,Rezervasyon yaparken kredi kartı ile online yapabilirsiniz. Araç başında ödemek istiyorsanız , Nakit, Kredi kartı, veya debit kart ile yapılmalıdır. Nakit ödemelerde sadece TL, Euro ve Usd kabul edilmektedir. Seytur Ltd Şti size bu hizmet karşılığı bir fatura verecektir.
1.13 Kiralama hizmeti verilmeden önce Seytur Ltd Şti bir araç sözleşmesi yapar ve sizden kimlik bilgileri, fatura bilgileri veya adres bilgileri alarak sözleşmeye doldurur imzadan sonra sözleşmenin 1 nüshasını size verir.
1.14 Transfer tanımı, şöförlü kiralık araç ile yolcunun bir noktadan önceden belirtilmiş diğer noktaya ulaşımıyla sınırlıdır. fiyatı sabittir.
1.15 Şoförlü araç kiralama, müşteri ile gün boyu istenilen farklı destinasyonlara ulaşım hizmetidir. Ücreti farklı hesaplanır. (08:00am-19:00pm)
1.16 Transfer aracı servisten önce hijyenik temizliği yapılacak ve araçların deposu tam dolu olarak yola çıkacaktır.
1.17 Transfer hizmetinde, otoban geçiş, park, yakıt giderleri fiyata dahil olacaktır.
1.18 seytur.com.tr, web sayfasındaki bilgiler sadece tanıtım amaçlıdır. Rezervasyon yapılırken karşılıklı yapılan antlaşmalar esas alınacaktır.
1.19 Seytur Ltd Şti , Müşteri şikayetlerini başarılı bir şekilde değerlendirebilmesi ve beklentilerin, ihtiyaçların tanınması için her zaman müşterilerinden destek beklemektedir. Şikayetleriniz her zaman ciddiyetle ele alınacaktır.
1.20 Seytur Ltd.Şti gerekli gördüğü durumlarda önceden haber vermeksizin rezarvasyonda belirtilen araç tipini zaruri durumlarda değiştirme hakkını saklı tutar..
1.21 Seytur, Yakıt ücretlerine yapılan aşırı zamlardan dolayı fiyatlarını güncelleme hakkını saklı tutar.Ödemesini önceden yapan müşterilerimiz fiyat artışlardan muaf tutulacaktır.
1.22 Otomobil Hız limiti; Şehirlerarası çift yönlü yollar için 90 km/h,Bölünmüş yollarda 110 km/h Otobanlar için 130km/h. Şehir içi kullanımlar için ise 50 km/h dir. Otobüs, Minibüsler ve Midibüsler için hız limiti; Şehirlerarası çift yönlü yollar için 80 km/h ,Bölünmüş yollarda 90 km/h, Otobanlar için 100 km/h.dir. Şehir içi kullanımlarda ise 50 km/h.dır. Bu limitlerin üzerinde kullanım talep edilemez.
1.22 İş bu sözleşmeden doğabilecek anlaşmazlıklar Türk Ceza Kanunlarına göre Adana mahkeme ve icra dairelerince halledilecektir.

hello.
Open chat