Gizlilik Sözleşmesi - Seytur

Gizlilik Sözleşmesi

Seytur > Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

WWW.SEYTUR.COM.TR web sitesini ziyaret ettiğiniz zaman, Seytur doğrudan ya da dolaylı olarak (bilgi vermeniz istenen yerlerde) size dair kişisel bilgi toplayabilir. Bununla birlikte Seytur bu kişisel bilgileri sadece, bu Gizlilik Beyannamesi’nde ileri sürülen amaçlara uygun olarak kullanır ve toplanan kişisel bilgilerin korunmasını sağlar.

Seytur  işlerini yürütmek, ilgilenebileceğiniz ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermek , sunmak ve web istatistiklerinin gelişimi için müşteriler ve web sitesindeki ziyaretçiler hakkında bilgi toplar ve işler.

Verdiğiniz bilgiler, gerektiği zaman size ulaşılması için; web sitesinde yapılan işlevsel değişiklikler hakkında bilgi vermek ya da sizin için faydalı olabilecek hizmetler sunmak için kullanılacaktır.

Seytur alan adı, siteye giriş sayısı, ziyaret edilen sayfalar, öncesinde/sonrasında ziyaret edilen siteler ve kullanıcı oturumunun uzunluğu dahil olmak üzere, bu web sitesinin kullanımına ilişkin bilgi toplayabilir ve bu bilgileri analiz edebilir. Bu bilgi, bir tanımlama bilgisi kullanılarak toplanabilir.

Tanımlama bilgisi, web sayfası sunucumuz tarafından sabit sürücünüze yerleştirilen küçük bir metin dosyasıdır. Tarayıcınızdaki ayarları değiştirerek, bir tanımlama bilgisini kullanmayı ya da kullanmamayı tercih edebilirsiniz.Sitemiz üzerinden gerçekleştirilen araç kiralama işlemlerinizde SSL adı verilerin güvenlik teknolojisi kullanılmaktadır.Kredi kartı bilgileriniz hiçbir ortamda kesinlikle saklanmayıp onay için doğrudan bankanıza iletilmektedir.

Seytur bilgi Koruma Politikası 

Sizden isminizi, telefon numaranızı ve e-mail adresinizi isityoruz. Bu bilgiler sizin reservasyonunuzu gerçekleştirirken, isteklerinizle ilgili bir sorunumuz olduğunda sizinle temasa geçerken veya size rezervasyon elektronik konfirmasyonunu gönderirken bize yardımcı oluyor.

Seytur hangi Bilgileri Topluyor?

IP Adresi: Sitemizi ziyaret ettiğinizde IP adresinizi kaydediyoruz. Bu adres yalnızca sizin Internet Servis Sağlayıcınızı ( ISP ) tanımlar ve sizin şahsınızla ilgili herhangi bir bilgi içermez. Bu bilgiyi web sitemizin trafiğinin kaynağını daha iyi takip edebilmek için kullanıyoruz.

Seytur  Bilgilerinizi Nasıl Koruyor?

Kredi kartı detayları vb. güvenlik gerektiren bilgiler gerekli olduğunda Secure Socket Layer ( SSL ) adı verilen şifreleme teknolojisini kullanıyoruz

On-line promosyonlar

Sitemizde yer alan herhangi bir promosyona katılmanız halinde, gerektiğinde sizi bilgilendirebilmek için belli kişisel bilgilerinizi isteyeceğiz. Her yarışma ve promosyonun koşul veya kuralları değişebileceğinden promosyon / yarışma sırasında duyurulacaktır. Eğer 3. şahıslar üzerinden bir ödül verilmesi söz konusu ise, söz konusu bu bilgiler ödülün dağıtımı için 3. şahıs ile paylaşılır.

On-line anketler

Herhangi bir on-line ankete katıldığınızda belli kişisel bilgiler,örneğin yaşınız ve/veya geliriniz gibi demografik bilgiler vermeniz istenebilir. Bu bilgilerin isterseniz tamamını verebilir veya hiçbirini vermeyebilirsiniz. Bu anketlerin sonuçları sitemizin özelliklerini ve kullanılabilirliğini geliştirmek amacıyla kullanılacaktır.

hello.
Open chat